KULETË PËR MESHKUJ E PERSONALIZUAR ME LOGO, EMËR DHE MESAZH TË BRËNDSHËM + MBAJTËSE ÇELËSASH EKSTRA

  • Oferta
  • Lek 2,900.00
  • Çmimi i zakonshëm Lek 3,900.00
Taksat e përfshira.


KULETË PËR MESHKUJ E PERSONALIZUAR ME LOGO, EMËR DHE MESAZH TË BRËNDSHËM + MBAJTËSE ÇELËSASH EKSTRA

Kjo kuletë lëkure e punuar me dorë dhe e personalizuar me makineri lazer është një dhuratë ideale për çdo mashkull. E personalizuar me emrin tuaj të zgjedhur, kjo kuletë do jetë një aksesor që do tregohet me krenari për vite me rradhë.

Është një investim emocional i sigurtë dhe dhuratë ideale për një mik, dhëndër, të dashur, bashkëshort, baba...

Madhësia: 5” x 4”

Vlerësimet e Klientëve

Bazuar në 5 vlerësime Shkruaj një vlerësim