Foto e personalizuar nё dru (Mix Art): Punuar dhe përpunuar artistikisht me dorë nga Nika`s Art (duke filluar me permasat 15X25 cm).

  • Oferta
  • Lek 2,900.00
  • Çmimi i zakonshëm Lek 6,000.00
Taksat e përfshira.


Për informacion të mëtejshem kontaktoni Monika Spahivogli në numrin në vijim: 0688774287

Punim artistik, i personalizuar në dru nga Nikas Art.

Mbi foton e transferuar në dru, punohet me penela e bojra për ta
kthyer në një vepër të vërtetë arti. Produkti përfundimtar jep ndjesi
të ndryshme nga pikturat ne kanavace e fotot  dhe i rreziston kohës.

E vetmja gjë që duhet të bëni është të dërgoni një foto me e-mail.

Brenda 48-72 orësh, do të merrni produktin tuaj të përfunduar.

Shenim: Druri mund te ndryshoje ne ngjyre dhe permasa dhe dizajn, nga
personi ne person sepse, cdo punim behet me dore dhe eshte unikal.

Vlerësimet e Klientëve

Bazuar në 1 vlerësim Shkruaj një vlerësim